Спеціальні потреби

З візитом у Пакистані перебуває адмірал Майк Маллен


Адмірал Маллен розмовляє з представником пакистанської армії
Адмірал Маллен розмовляє з представником пакистанської армії

З візитом у Пакистані перебуває голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил Сполучених Штатів адмірал Майк Маллен. Метою його візиту є обміркувати проблеми відносин між мусульманськими екстремістами і розвідувальною службою Пакистану. Адмірал Маллен прибув до Ісламабада в середу з дводенними відвідинами.

У вівторок, під час перебування в Афганістані, адмірал Маллен заявив, що порушить питання відносин між угрупованням Гаккані і Міжвідомчим агентством розвідки Пакистану. Він додав, що зустрічі включатимуть розмови з начальником штабу пакистанської армії Ашфаком Каяні.

Візит Маллена відбувається в час напруження між обома країнами після арешту контрактника Центрального розвідувального управління в Пакистані, ряду атак у північно-західному районі Пакистану з використанням безпілотних літаків і звіту Білого дому, в якому піддано критиці зусилля Ісламабада в боротьбі з терористами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG