Спеціальні потреби

BP подала в суд на дві фірми, причетні до торішнього виливу нафти


BP подала в суд на дві фірми, причетні до торішнього виливу нафти
BP подала в суд на дві фірми, причетні до торішнього виливу нафти

Нафтова компанія BP повідомила, що подає до суду дві фірми, причетні до торішнього вибуху нафтової платформи в Мексиканській затоці, в результаті чого загинуло 11 людей і стався величезний вилив нафти.

Учора базована у Великобританії компанія BP подала справу до федерального суду в Новому Орлеані, вимагаючи від двох фірм, щоб вони заплатили їй 40 мільярдів доларів і таким чином поділилися відповідальністю за катастрофу.

BP каже, що запобіжник на нафтовій платформі, виготовлений фірмою Cameron International був дефектним і спричинився до катастрофи.

Також власник фірми Transocean не звернув уваги на ознаки, що в бурильному устаткуванні збираються гази, і не вдався до відповідних заходів.

Проте у заяві агентству Ассошіейтед Пресс представник фірми Transocean заперечив твердження BP. А фірма Cameron International навіть подала в суд на BP, звинувачуючи її у недбальстві.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG