Спеціальні потреби

Компанія БП повідомила про закриття нафтової свердловини


Нафтова компанія Бритиш Петроліум повідомила, що операція закриття пошкодженої свердловини в Мексиканській затоці була успішною.

Заяву в цій справі компанія БП оприлюднила в середу вранці, наступного дня після початку операції. Вона полягала на накачуванні у свердловину важчої за нафту бурової рідини, після чого свердловину назавжди буде закрито цементом.

Згідно з заявою, після восьми годин накачування у свердловину бурової рідини вона контролює тиск нафти у свердловині, тобто що досягнуто наміченої цілі. Опісля в накачуванні зроблено перерву для того, щоб експерти могли перевірити, чи цей процес слід продовжувати.

Компанія БП заявила, що вона співпрацює з представником уряду з питань екологічної катастрофи адміралом Берегової охорони у відставці Тадом Алленом для вирішення того, чи після бурової рідини цим самим шляхом накачувати цемент.

Органи влади кажуть, що після вибуху на буровій платформі, в результаті якого загинуло 11 робітників, і пошкоджено нафтову свердловину, з неї вилилось 4.9 мільйонів барелів нафти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG