Спеціальні потреби

Обама виголосить промову щодо Близького Сходу та Північної Африки


Президент США Барак Обама
Президент США Барак Обама

Сьогодні президент США Барак Обама виступить із важливою промовю, присвяченою політичним змінам на Близькому Сході та у Північній Африці. Згідно з повідомленням Білого дому, фокусом звернення буде поширення основних американських цінностей та інтересів, пов`язаних з безпекою.

Речник Білого дому Джей Карні заявив, що Обама бачить ситуацію на Близькому Сході та у Північній Африці як «справжній шанс для Америки та американців». Також він додав, що боротьба з Аль-Кайдою триває і після смерті засновника та лідера цієї террористичної організації Осами бін Ладена.

Ця промова у Вашингтоні відбудеться в той час, коли увагу світу захопили криваві події в Лівії, Сирії та інших країнах, що прийшли на зміну більш успішним проявам народного невдоволення в Тунісі та Єгипті.

Обама, який бачить пошук діалогу з мусульманським світом одним із найважливіших моментів свого президентства, виступив із зверненням до мусульман в Єгипті в 2009-му році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG