Спеціальні потреби

Обама шукає компромісів після поразки демократів у Конгресі


Обама шукає компромісів після поразки демократів у Конгресі
Обама шукає компромісів після поразки демократів у Конгресі

Президент Обама заявив, що шукатиме спільної мови з республіканцями, через день після того як опозиційна партія завдала демократам вирішальної поразки на проміжних виборах.

Обама назвав перемогу республіканців на вівторкових виборах важкою поразкою для його Демократичної партії. Республіканці здобули контроль над Палатою представників. І, хоча демократам вдалося зберегти незначну більшість у Сенаті, республіканці отримали додаткову кількість місць у цій верхній палаті. Конгрес чергового скликання розпочне свою роботу у січні.

Виступаючи у середу у Білому домі, президент Обама заявив, що американці явно розчаровані повільним темпом створення нових робочих місць і зростом економіки.

Обама визнав, що важко буде втілювати в життя його законодавчі ініціативи, без підтримки з боку республіканців. Він зазначив, що сподівається, що республіканці запропонують свої ідеї щодо стимулювання економіки і збільшення кількості нових робочих місць. Проте він додав, що створення таких економічних умов, яких Америка потребує, вимагатиме не лише скорочення податків.

Він пообіцяв наполегливіше працювати для досягнення компромісних угод між обома партіями.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG