Спеціальні потреби

Хто вони курсанти Військово-морської академії США?


Одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів у Сполучених Штатах є Академія Військово-морських сил. Ця установа була заснована у 1845 році у місті Аннаполіс, яке є адміністративним центром штату Меріленд. Академія готує офіцерів військово-морського флоту. Підготовка сучасних військових починається з оволодіння навичок вітрильництва.

В Академії Військово-морських сил США понад 4 тисячі курсантів готуються стати офіцерами. Для молодих чоловіків і жінок, які одного дня служитимуть на атомних підводних човнах, важливим елементом навчання є плавання на малих вітрильниках. Капітан третього рангу Крис Томассі каже, що майстерність мореплавання сягає багатьох тисяч років в давнину і формує корисні навички роботи в команді:

«Ми є частинною відділу професійного розвитку. Плавання під вітрилами є великою частиною нашої програми, бо саме на цих заняттях курсанти корегують характер і лідерство».

Академія має чудову репутацію. Вважається, що тут вчаться виключно талановиті молоді люди. Але навіть після чотирирічної інтенсивної академічної програми, їх навчання не припиняється.

Двадцятидволітня Лора Мартиндейл - одна з перших жінок, яка служитиме на підводному човні - говорить:

«Ця установа вчить, як іти за лідером і як самому бути лідером. Коли ви йдете служити у військово-морські сили і на Вас покладається відповідальність за 40 моряків і морських піхотинців - дуже важливо, щоб ви знали, хто Ви такі, і яка у Вас ціль. Ця установа формує Вас».

Курсантка першого рангу Джеклин Джордан каже, що вона мріє стати пілотом:

«Так, я буду офіцером військово-морської авіації. Поїду в Пенсаколу на курси пілотів».

Бути в військово-морських силах означає бути готовим до війни. Тренер зі стрільби Бил Кардітзас каже, що правила - прості:

«Для того, аби носити зброю потрібно пройти процес кваліфікації».

Курсанти також мусять бути у відмінній фізичній формі. Впродовж дня вони займаються зарядкою, випробовують себе у різних видах спорту, або просто розважаються із колегами.

З усіх якостей, які академія виховує у курсантах, чи не найголовнішим є вміння демонструвати лідерство через особисту гідність і чесність.

Курсантка Лора Мартиндейл говорить:

«Честь, мужність і відданість - це не є те, що пишуть на плакаті, аби ми про це згодом згадали. Ми повинні з цим жити і активно реалізовувати кожного дня».

Курсант Мет’ю Еванс погоджується із цим:

«Ми знаємо, що нам прийдеться відповідати за життя людей. Деякі з наших однокурсників…поїдуть в Ірак і будуть командувати підрозділами. Я їх за це дуже поважаю…».

Курсант першого рангу Джеклин Джордан визнає:

«Я намагаюся щодня роботи все якнайкраще, щоби мною пишалися мої однокурсники, мої батьки і, що найголовніше - моя країна, бо врешті- решт ми служимо Америці».

Випускники згідні, що Академія Військово-морських сил США готує достойні кадри, яким доведеться вирішувати не прості питання життя і смерті.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG