Спеціальні потреби

Джанет Наполітано йде у відставку


Джанет Наполітано
Джанет Наполітано
Міністр внутрішньої безпеки США Джанет Наполітано оголосила про рішення залишити адміністрацію Обами, щоб очолити систему Університету штату Каліфорнія. У заяві, оприлюдненій у п'ятницю, вона повідомила, що була номінована на посаду президента університету.

Наполітано подякувала президенту США Бараку Обамі за можливість бути третім главою Міністерства внутрішньої безпеки, утвореного 10 років тому. Вона назвала роботу на цій посаді дуже важливим періодом у своїй кар'єрї.

Міністерство було створено після терактів 11 вересня 2011 року. До його складу входять агентства з охорони державних кордонів і боротьби з тероризмом.

У своїй заяві Барак Обама сказав, що Наполітано працювала «цілодобово», щоб мати можливість протистояти «найсерйознішим викликам», які стоять перед країною. Він зазначив, що життя американців сьогодні «безпечніше і надійніше» завдяки зусиллям Джанет Наполітано.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG