Спеціальні потреби

Гіларі Клінтон: США допоможуть Японії відновитись після цунамі


Держсекретар США Гіларі Клінтон в Японії.
Держсекретар США Гіларі Клінтон в Японії.

Японія та США досягли домовленості щодо створення партнерства на рівні урядів та приватних компаній метою якого буде відновлення міст та селищ зруйнованих землетрусом та цунамі минулого місяця.

Державний секретар США Гіларі Клінтон повідомила про це під час офіційного візиту до столиці Японії у неділю.

Приватні компанії, громадські організації та урядовці зі США та Японії будуть співпрацювати задля прискорення відновлення регіону, що постраждав від найпотужнішого стихійного лиха в історії Японії.

Візит Державного секретаря США до Токіо проходив на фоні повторних поштовхів землі, які продовжуються в Японії. В ході візиту Клінтон зустрілась із міністром закордонних справ, взяла участь у чаюванні із імператором та імператрицею та провела переговори з прем’єр-міністром Наото Каном.

За підсумками зустрічі, Клінтон заявила, що міжнародна допомога у відновленні Японії є символом вдячності країні, яка завжди приходила на поміч регіонам, які страждали від стихійних лих.

"Японці – одна із найщедріших націй у світі. Десятки країн, які надали допомогу протягом останніх п’яти тижнів, таким чином висловлюють вдячність за турботу, яку Японія демонструвала щодо інших", - сказала Клінтон.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG