Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу закінчує відвідини Вашингтона


Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу
Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу матиме у вівторок зустрічі з американськими законодавцями і державним секретарем Гілларі Клінтон. Він закінчує відвідини Вашингтона, в центрі яких були дискусії на тему того, як реагувати на спірну іранську ядерну програму.

Вчора в Білому домі президент Барак Обама закликав Нетаньягу більше часу надати санкціям, щоб обмежити ядерні амбіції Ірану.

Проте ізраїльський лідер підкреслив право своєї країни захищати себе за допомогою збройних заходів. Нетаньягу пізніше сказав на зустрічі з активістами Американсько-ізраїльського комітету громадських зв’язків, що він високо оцінює жорсткіші санкції, але що іранська ядерна програма робить поступ.

Тимчасом Тегеран заперечує, що він намагається виготовити ядерну зброю і твердить, що його ядерні амбіції мирного призначення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG