Спеціальні потреби

Обама і Нетаньягу обговорять встановлення ізраїльсько-палестинського кордону


Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу

У п’ятницю президент Барак Обама зустрінеться із прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу. Напередодні переговорів, ізраїльський високопосадовець піддав різкій критиці пропозицію президента США щодо встановлення майбутніх кордонів Ізраїлю.

У четвер, говорячи про політику США на Близькому Сході, Барак Обома зазначив, що ізраїльсько-палестинський корон має пролягати по лінії, яка розділяла території до Шестиденної війни 1967-го року. Обома зазначив, що умови встановлення кордонів мають узгодити обидві сторони.

Палестинці, які давно прагнуть створення своєї держави, схвально прийняли пропозицію Обами. Однак високопосадовці Ізраїлю гостро розкритикували американського президента, кажучи, що встановлення кордонів, які існували до 1967-го року, позбавить Ізраїль можливості захищати свої території. Беньямін Нетаньягу зазначив, якщо Ізраїль виведе свої війська з територій, які було захоплено під час Шестиденної війни, то єврейські поселення, збудовані на Західному березі, залишаться за межами держави Ізраїль.

У п'ятницю помічник Нетаньягу заявив, що, складається враження, що Вашингтон не розуміє реальних викликів, які існують в ізраїльсько-палестинських відносинах.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG