Спеціальні потреби

Ревізори: У Пентагоні не знають, на що пішли мільярди з іракського фонду


За висновками внутрішнього аудиту в американському Міноборони, ніхто не може сказати, на що конкретно витрачено 8,7 із 9,1 мільярдів доларів з Фонду продажу іракської нафти. Йдеться про проміжок часу між 2004 і 2007 роками, коли фондом розпоряджалися Сполучені Штати. Кошти з фонду мали бути використані на відбудову Іраку.

Ревізори встановили відсутність банківських рахунків, які мали бути створені для контролю витрат. Вони також сконстатували, що у випадку 2,7 мільярдів доларів взагалі немає документації про те, на що гроші пішли.

Аудитори нікому не інкримінують шахрайство, але стверджують, що відсутність банківських рахунків, на яких мали зберігатися кошти, могла призвести до їх нецільового використання.

Керівництво Пентагону пообіцяло провести перегляд системи бухгалтерського обліку.

Зараз у фонді зберігається 34 мільярди доларів. В принципі ці кошти у 2007 році мали перейти у володіння іракського уряду, але фактичний контроль над ними далі здійснюють США.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG