Спеціальні потреби

Федеральний уряд США кидає виклик імміграційному закону Аризони


Міністерство юстиції США подало справу до федерального суду, піддаючи під сумнів відповідність з Конституцією нового імміграційного закону, прийнятого штатом Аризона.

У позові, що його подано у вівторок до федерального суду в Аризоні, говориться, що запровадження в життя імміграційного закону – це відповідальність федеральних органів влади, і що Аризона втручається у цю сферу.

Прийнятий в Аризоні закон, який набирає сили цього місяця, вимагає від поліції перевірити імміграційний статус особи, якщо є достатнє підозріння, що вона перебуває в країні нелегально. Аризона стала б першим штатом, який визнає, що незаконна імміграція – це злочин, додаючи таким чином свою систему покарання і дотримання законів до вже існуючих федеральних законів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG