Спеціальні потреби

У США з офіційним візитом перебуває канцлер ФРН


Президент Обама привітав у Білому домі канцлера Німеччини Анґелу Меркель
Президент Обама привітав у Білому домі канцлера Німеччини Анґелу Меркель

Президент США Барак Обама привітав Анґелу Меркель до Вашингтона, де американський та німецький лідери обговорювали низьку питань, включно зі своїми розбіжності у поглядах щодо економічної політики та війни в Лівії.

Президент Обама вшановує канцлер Меркель всіма почестями, пов’язаними з офіційним візитом, включно з урочистою церемонією привітання, яка відбулася у Білому домі. Проте, найбільше уваги привернули серйозні питання, зокрема ті, які останніми місяцями викликали деяке напруження у відносинах між обома країнами.

На порядку денному розмов глав держав були питання військових операцій НАТО у Лівії, - місії, яку Німеччина не підтримує. За повідомленнями офіційних осіб, розмови Обами та Меркель також торкалися питань глобальної економіки, близькосхідного мирного процесу та Афганістану.

Виступаючи на церемонії привітання, президент Обама назвав канцлер Меркель одним із своїх «найближчих глобальних партнерів».

У вівторок ввечері під час формальної вечері на честь канцлера Німеччини, Барак Обама вручить Анґелі Меркель Президентську медаль Свободи, що є найвищою нагородою США для цивільних осіб.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG