Спеціальні потреби

Валютну політику США піддають критиці


Валютну політику США піддають критиці
Валютну політику США піддають критиці

Наприкінці цього тижня у Південній Кореї розпочнеться саміт Великої двадцятки в центрі уваги якого буде валютне питання.

Ще заздалегідь до саміту, Німеччина, Китай та інші країни піддають критиці прийняте недавно Сполученими Штатами рішення щодо вливання в підупалу американську економіку 600 мільярдів доларів з метою її піднесення.

Критики кажуть, що ці гроші не сприятимуть значною мірою економічному розвиткові США, а найвірогідніше опиняться у країнах, що швидко розвиваються і викличуть там зростання вартості валюти та зашкодять їхньому експортові.

Американські заходи вже спричинились до падіння долара по відношенню до деяких інших валют, що може, з погляду критиків, надати певну перевагу експортованим із США товарам.

Утім Вашингтон віддавна звинувачує Пекін у практиці штучного занижування вартості юаня, завдяки чому виготовлені в Китаї товари мають більший попит на глобальних ринках.

Економіка Сполучених Штатів є однією із найбільших економік світу. І як зазначив президент Барак Обама, забезпечення умов зростання американської економіки допоможе подальшому розвиткові всієї глобальної економіки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG