Спеціальні потреби

Білий дім оприлюднив звіт про боротьбу з екстремізмом


Імовірного терориста аль-Кайди доставляють до суду
Імовірного терориста аль-Кайди доставляють до суду

У середу Білий дім оприлюднив документ про широку стратегію, як запобігати ідеологічно мотивованим атакам. Службовці Білого дому вважають, що найбільшою загрозою Сполученим Штатам і далі залишається терористична мережа аль-Кайда, але підкреслюється, що урядові зусилля щодо боротьби з насильницьким екстремізмом не повинні зосереджуватись лише на ісламських радикалах.

Кажучи, аль-Кайда та її філіали є найбільшою загрозою Сполученим Штатам, говориться також, що уряд повинен докладати зусиль, щоб протидіяти твердженням аль-Кайди, що США перебувають «у стані війни з ісламом». Зосередження зусиль розвідки, додано в документі, на окремій формі екстремізму – непродуктивні.

Автори звіту закликають до збільшення освітніх зусиль і громадських програм, щоб запобігти розвитку насильницьких ідеологій серед молоді. Вони також закликають федеральні органи до тісної співпраці із штатними і місцевими представниками для виявлення можливих загроз.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG