Спеціальні потреби

Росія погрожує вдатися до відплатних заходів у відповідь на нові американські санкції


У середу Росія заявила, що вдасться до відплатних кроків на нові американські санкції, накладені у відповідь на події в Україні.

У заяві Міністерства закордонних справ РФ, яку поміщено на інтернет-сторінці, сказано що Москва вдасться до «контрзаходів», які не конче «віддзеркалюватимуть американські санкції. Міністерство сказало, що «у США не повинно бути жодних ілюзій, що вони можуть продовжувати цей курс без негативних наслідків для себе».

Уряд США заявив у середу на сторінці Federal Registar, що додає 29 осіб до списку санкцій для посилення обмежень, раніше накладених на Росію.

Як сказано, ці 29 фізичних і юридичних осіб діють проти інтересів національної безпеки або інтересів закордонної політики Сполучених Штатів.

У заяві підкреслюється, що Сполучені Штати вдаються до цих дій для запевнення дієвості вже існуючих санкцій проти Росії за порушення нею міжнародного права і розпалювання конфлікту у Східній Україні.

Як передбачається, Європейський Союз продовжить ще на шість місяців санкції проти російських та українських інтересів, звинувачених у підтримці промосковських сепаратистів у Східній Україні. Без продовження термін санкцій вигас би 15 вересня.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG