Спеціальні потреби

У Білому домі відбудеться зустріч лідерів Конгресу США


Засідання кабінету міністрів
Засідання кабінету міністрів

Президент Барак Обама запросив лідерів республіканців і демократів у Конгресі на розмови, увага яких зосереджуватиметься на способах співпраці партій у вирішенні ключових питань.

Промовляючи після засідання кабінету міністрів у четвер, Обама сказав, що він закликав двох провідних республіканців - лідера меншості у Сенаті Митча Макконнелла і конгресмена Джона Бейнера - зустрітися з лідером Демократичної більшості у Сенаті Гаррі Рідом і спікером Палати предстаавників Ненсі Пелосі у Білому домі 18-го листопада. Як гадається, Бейнер стане наступним спікером Палати представників коли Конгрес чергового скликання розпочне свою роботу у січні.

Обама сказав, що розмови зосереджуватимуться на можливих способах вирішення, ще до кінця цього року, невідкладних економічних питань. Він заявив, що американський народ вимагає конкретних досягнень і не хоче, щоб уряд тільки займався партійними дебатами.

Президент Обама також закликав до проведення наступного місяця зустрічі новообраних на губернаторські посади республіканців і демократів, аби вислухати їхні ідеї щодо стимулювання економіки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG