Спеціальні потреби

У США проходять проміжні вибори


У США проходять проміжні вибори
У США проходять проміжні вибори

Американці сьогодні беруть участь у виборах, результати яких можуть змінити баланс влади у Конгресі і вплинути на законодавчий план дій президента Обами.

Найостанніші результати опитувань громадської думки вказують на те, що Республіканська партія отримає щонайменше 39 місць, потрібних для здобуття контролю у Палаті представників, де тепер переважають демократи. На думку деяких політичних аналітиків, республіканці можуть здобути до 50 або більше місць.

Згідно з результатами опитувань, республіканці здобудуть кілька місць у Сенаті, проте їм можливо не вдасться отримати більшості. Низці довголітнім демократам-законодавцам, включно із лідером більшості у Сенаті Гері Рідом з Невади, загрожує поразка з боку республіканців, яких підтримують активісти «Руху Чаювання», які виступають за зниження податків і скорочення урядових витрат.

Якщо республіканці здобудуть велику перемогу на сьогоднішніх виборах, президенту Обамі буде дуже важко заручитися підтримкою його ініціатив.

Американці обирають всіх 435 законодавців Палати представників, 37 зі ста членів Сенату та губернаторів 37 із 50 штатів.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG