Спеціальні потреби

Ситуація на ринку праці в США дещо краща, ніж торік


Afg'oniston, xalqaro koalitsiya va Tolibon
Afg'oniston, xalqaro koalitsiya va Tolibon

Ситуація на ринку праці у Сполучених Штатах покращала протягом минулого року, але безробіття все-таки вище, ніж звичайно, і становить важливе пролітичне питання перед президентськими виборами у листопаді.

Економісти, які відповідали на запитання служби фінансових новин Блумберґа, передбачають, що рівень безробіття за місяць грудень, буде дещо більшим, ніж у листопаді (8.7%). Якщо ці передбачення виявляться точними, коли їх буде оприлюднено найближчої п’ятниці, це означатиме, що рівень безробіття на сім десятих відсотка нижчий, ніж наприкінці 2010 року.

Економісти також передбачають, що у грудні на 150 тисяч збільшилася кількість робочих місць, переважно в приватному секторі. Хоча за одинадцять місяців 2011 року в американській економіці на півтора мільйона збільшилася кількість робочих місць, то це небагато в порівнянні з мільйонами місць, які втрачено під час рецесії.

Приблизно 25 мільйонів американців усе ще або безробітні, або працюють неповний робочий тиждень.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG