Спеціальні потреби

Рівень безробіття у США залишається без змін


У пошуках інформації про можливість працевлаштування
У пошуках інформації про можливість працевлаштування

Ситуація на ринку праці у місяці серпні в Сполучених Штатах залишалася без більших змін, при безробітті, яке сягає 9.1% працездатних людей.

Документ, що його оприлюднило у п’ятницю Міністерство праці США, вказує, що в серпні не збільшилася кількість робочих місць, тоді як у липні працю знайшло 85 тисяч людей. Більшість економістів висловлювали передбачення, що кількість робочих місць хоча дещо збільшиться. Дані про ситуацію на американському ринку праці найгірші за майже рік.

Кількість робочих місць збільшилася дещо у секторі охорони здоров’я, зменшилася в уряді та зазнала удару в результаті страйку робітників великої телефонної компанії.

Працедавці неохоче наймають на роботу з приводу надзвичайно повільного зростання американської економіки, яке може завдати шкоди продажу і прибуткам. Зростанню економіки зашкодила тенденція невеликих витрат громадськості, що є рушійною силою більшості економічної активності. Споживачі побоюються безробіття і перед лицем вищих цін на енергію та продовольство – вони непевні про майбутнє і відкладають на пізніше більші закупівлі.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG