Спеціальні потреби

Обама закликає до надання штатним та місцевим урядам додаткової допомоги


Президент Барак Обама
Президент Барак Обама

Президент Обама закликав законодавців США схвалити пакет термінової допомоги штатним та місцевим урядам сумою у 50 мільярдів доларів.

У листі конгресовим лідерам Республіканської та Демократичної партій, президент Обама зазначив, що бюджетні скорочення на штатних та місцевих рівнях завдають руйнівної шкоди економіці. Він заявив, що термінова допомога необхідна для запобігання масовому звільненню з праці учителів, поліцейських та пожежників.

Барак Обама захищав торішній фінансовий пакет стимулювання економіки але заявив, що додаткові витрати є невідкладними і неминучими. Американський президент сказав, що заходи протягом останніх 18 місяців допомогли у приборканні економічного занепаду і поновили зростання, проте уряду необхідно вдатися до додаткових заходів для сприяння створенню нових робочих місць.

Деякі члени Конгресу занепокоєні зростаючим національним боргом США і не мають наміру підтримати план щодо додаткових урядових витрат.

В інтерв’ю телеканалу Сі-еН-еН конгресмен-республіканець Майк Пенц сказав, що, замість нового пакету витрат, законодавцям потрібно зменшити дефіцит і скоротити податки.

XS
SM
MD
LG