Спеціальні потреби

У східному регіоні Сполучених Штатів стався землетрус


У відповідь на землетрус люди залишають будинок

Учора у східному регіоні Сполучених Штатів стався землетрус силою у 5.8 бала за шкалою Ріхтера. Це найбільший землетрус у цьому регіоні від 1944 року.

Епіцентр землетрусу був неподалік містечка Мінерал у штаті Вірджинія. Проте він був відчутний навіть в Оттаві у Канаді, і спричинив евакуацію офісних будинків у великих містах регіону.

У Вашингтоні, який розташований за 144 кілометри від епіцентру землетрусу, після поштовху землі закрито об’єкти, які найчастіше відвідують туристи, для проведення інспекцій.

Офіційні особи кажуть, що не невизначений час закрито 170-метровий обеліск, Монумент Вашингтону на парковому променаді Молл, після того, як у верхній його частині виявлено тріщини. Також закрито для туристів Національний собор після того, як обвалилися три із чотирьох його готичних шпилів.

Органи влади евакуювали будинок Капітолію, Пентагон, інші федеральні будинки, включно з Голосом Америки, який негайно після того, як почався землетрус, тимчасово припинив передачі.

Розташована неподалік епіцентру землетрусу у сільському районі штату Вірджинія, автоматично припинила працю атомна електростанція над озером Анна. Працю перебрали два дизельні генератори, один з яких відмовив. Офіційні особи кажуть, що громадськості не загрожувала небезпека, тому що АЕС може витримати землетрус силою у 6.2 бала за шкалою Ріхтера.

Немає повідомлень про серйозні збитки або людські жертви, але офіційні особи попереджають про можливість менших додаткових поштовхів землі в найближчих днях

XS
SM
MD
LG