Спеціальні потреби

Законодавці США опрацьовують окремі плани про федеральний бюджет


Президент Обама зустрічається з представниками обох партій у Конгресі
Президент Обама зустрічається з представниками обох партій у Конгресі

Лідери Сенату і Палати представників США опрацьовують окремі плани про підвищення лімітів заборгованості федерального бюджету. Це відбувається після того, як у неділю Конгрес і Білий дім не змогли опрацювати двопартійної угоди в цьому питанні.

Лідер республіканської більшості в Палаті представник Джон Бейнер закликав в неділю своїх республіканців, щоб вони підтримали те, що він назвав «новими заходами», які б стосувалися короткотермінового продовження ліміту заборгованості і водночас пакету бюджетних скорочень. Раніше Бейнер заявив, що він не був певен, чи двопартійна угода буде досягнута.

Лідер демократичної більшості Сенату Геррі Рід хоче довшої угоди щодо ліміту на зовнішні запозичення і також скорочення витрат на трильйони доларів.

Президент Барак Обама заявив, щоб він хотів би такого амбітного пакету про скорочення заборгованості, який усунув би це питання з порядку денного до часу після загальних виборів у 2012 році.

Щоб федеральний уряд міг продовжувати позичати гроші, угода мусить бути досягнута до другого серпня.

Тимчасом глобальні інвестори уважно спостерігають переговори про підвищення ліміту на запозичення і скорочення федеральних витрат.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG