Спеціальні потреби

Законодавці США перервали відпустки і зібралися на екстрене засідання


Законодавці Палати представників США зібрались у Вашингтоні на небувале, спеціальне засідання. Вони голосуватимуть у справі законопроекту про надання термінової допомоги на суму в 26 мільярдів доларів для фінансування робіт у державному секторі.

10 мільярдів доларів з цієї суми піде на збереження посад для щонайменше 100 тисяч вчителів, а решту 16 мільярдів призначено для покриття витрат пов’язаних з програмою Medicaid. Ця медична програма, що фінансується на федеральному і штатному рівнях, призначена для допомоги малозабезпеченим верствам населення.

Завдяки підтримці зі сторони федерального уряду, штатні уряди зможуть звільнити кошти для збереження понад 150 тисяч робочих місць у поліції та в інших державних установах.

У законодавців вже розпочався шеститижневий період відпусток, схвалений Сенатом минулого тижня. Але спікер Палати представників США Ненсі Пелосі відкликала конгресменів назад для участи в позачергових одноденних нарадах у Вашингтоні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG