Спеціальні потреби

Держсекретар Клінтон мала зустріч з Аунг Сан Су Чжі


Держсекретар США Гілларі Клінтон і лідер демократичної опозиції в Бірмі Аунг Сан Су Чжі
Держсекретар США Гілларі Клінтон і лідер демократичної опозиції в Бірмі Аунг Сан Су Чжі

Останнього дня своїх триденних відвідин Бірми державний секретар США Гілларі Клінтон мала всесторонні розмови з лідером демократичної опозиції Аунг Сан Су Чжі. Після зустрічі з лауреатом Нобелівської премії миру в її домі, в якому вона провела більшість часу під домашнім арештом із двох останніх десятиліть, вони з веранди розмовляли з репортарами.

Клінтон високо оцінила «непохитне і очевидне» лідерство Аунг Сан Су Чжі і сказала, що Сполучені Штати хотіли б бачити Бірму на належному їй місці у світі. Вона назвала лідера демократичного руху прикладом для інших.

Аунг Сан Су Чжі заявила, що вона дуже щаслива з приводу того, яку увагу Сполучені Штати приділяють Бірмі, і висловила надію, що це полегшить процес демократизації.

Жодна з них не назвала жорстких санкцій проти бірманського уряду, але держсекретар Клінтон сказала в четвер під час відвідин столиці країни Найп’їдо, що кожен крок Бірми в напрямку політичних реформ, буде уважно розглянутий.

Вона закликала бірманський уряд прискорити процес примирення в країні шляхом звільнення більшої кількості політичних в’язнів і припинення насильницьких кампаній проти етнічних меншин.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG