Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон здійснює історичний візит до Бірми


Гілларі Клінтон здійснює історичний візит до Бірми
Гілларі Клінтон здійснює історичний візит до Бірми

Державний секретар США Гілларі Клінтон розпочала історичний візит до Бірми, ставши першим главою американського дипломатичного відомства, який відвідує цю країну за 50 років.

Пані Клінтон прибула у середу до віддаленої бірманської столиці Наіпьятау для участі у триденних переговорах. Згідно з планами, держсекретар США зустрінеться з президентом Бірми Тейн Сейном та іншими чиновниками, як також з лідером демократичної опозиції Аун Сан Су Чжі.

Клінтон прибула в Бірму з Південної Кореї, де вона сказала кореспондентам, що хоче сама почути про плани нинішнього бірманського уряду щодо дальшого запровадження в країні політичних та економічних реформ.

Вона також вказала на заяву президента Барака Обами про наявність «проблисків прогресу», зробленого цивільним урядом Бірми, який прийшов до влади цього року після понад 40-річного правління військової хунти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG