Спеціальні потреби

Держсекретар Гілларі Клінтон відвідає Бірму


Держсекретар Гілларі Клінтон відбуває в подорож до Південної Кореї і Бірми
Держсекретар Гілларі Клінтон відбуває в подорож до Південної Кореї і Бірми

Державний секретар США Гілларі Клінтон прибула до Південної Кореї. Це її перша зупинка у подорожі, яка включає також перші за 50 років відвідини Бірми.

У середу пані Клінтон матиме зустріч з президентом Південної Кореї Лі Мен Баком та візьме участь у відкритті важливого міжнародного форуму на тему глобальної допомоги, після чого відбуде до Бірми з триденним візитом.

Цього місяця президент Барак Обама повідомив, що надсилає Клінтон до Бірми у відповідь на те, що він назвав «проблисками свободи» з боку нового, номінально цивільного уряду Бірми, який сформовано цього року після понад сорока років військового правління.

Обама посилався на такі кроки бірманського уряду, як відкриття діалогу з лідером демократичної опозиції Аунг Сан Су Чжі, звільнення деяких політичних в’язнів і загальне відкриття політичного середовища країни. Він додав, що держсекретар Клінтон вивчить, що Сполучені Штати можуть зробити на підтримку поступу політичних реформ, прав людини і національного примирення в Бірмі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG