Спеціальні потреби

Китай піддав критиці США за навчання в районі Південно-Китайського моря


Голова О’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адмірал Майк Маллен і начальних Генерального штабу Збройних сил КНР генерал Чень Бінде перед розмовами в Пекіні
Голова О’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адмірал Майк Маллен і начальних Генерального штабу Збройних сил КНР генерал Чень Бінде перед розмовами в Пекіні

Високопоставлений командувач Збройних сил Китаю генерал Чень Бінде піддав різкій критиці Сполучені Штати за військові навчання в Південно-Китайському морі та продовження розвідувальних польотів уздовж узбережжя КНР.

Генерал Чень Бінде зробив таку заяву на спільній прес-конференції зі своїм американським партнером, головою Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адміралом Майком Малленом. Чень сказав, що недавні навчання з Філіппінами та В’єтнамом були «винятково невідповідні» в час, коли Китай причетний до територіальних суперечок з обома країнами.

Після розмов з Малленом Чень також звинуватив американську сторону в тому, що американські розвідувальні літаки здійснюють польоту на дистанції 25 кілометрів від узбережжя Китаю. Він закликав Сполучені Штати взяти до уваги почуття китайського народу.

Адмірал Маллен, який перебуває в Китаї з чотириденним візитом, відповів, що Сполучені Штати протягом десятиліть ведуть навчання зі своїми друзями і союзниками в регіоні і що далі робитимуть це. Він також сказав, що США продовжуватимуть розвідувальні польоти, які є «міжнародною нормою».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG