Спеціальні потреби

В аеропортах Ємену посилено заходи безпеки


Картридж з вибухівкою
Картридж з вибухівкою

У зв’язку зі спробою минулого тижня вантажними літаками відправити з Ємену до США вибухівку, єменський уряд посилив заходи безпеки в усіх аеропортах країни.

Комітет з питань безпеки авіатранспорту Ємену також повідомив про поліпшення системи перевірки вантажів.

Правоохоронці зазначили, що дві посилки, перехоплені минулого тижня, були відправлені з Ємену на адресу синагог у США. Вони не виключають можливості, що вибух міг статися у повітрі.

Сили безпеки розшукують особу, яку підозрюють у конструюванні вибухових пристроїв, а саме Ібрагіма Гасана аль-Асірі з відділення «аль-Кайди» у Ємені.

Радник адміністрації Обами з питань боротьби з тероризмом Джон Бреннан заявив, що результати судово-медичної експертизи вказують на те, що особа, яка виготовила вибухівку для використання у найостаннішій спробі теракту, також сконструювала пристрої, які виявили у невдалій спробі підірвати літак, який у грудні минулого року летів з Амстердама до Детройта.

Бреннан сказав, що американські агенти також розслідують інцидент, який стався у вересні, коли у Дубаї розбився літак кур’єрської служби UPS. Проте слідчі з Об’єднаних Арабських Еміратів заявили, що доказів вибуху на цьому вантажному літаку немає.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG