Спеціальні потреби

Держсекретар США відвідає Бірму


Держсекретар США відвідає Бірму
Держсекретар США відвідає Бірму

Клінтон здійснить візит до Бірми. Це буде перший візит державного секретаря США до цією ізольованої країни за понад 50 років.

Про це президент Обама повідомив під час виступу на індонезійському острові Балі кажучи, що цим своїм рішенням США відповідають на, як це він сказав, «проблиски поступу» бірманського уряду, який далі перебуває під значним впливом військових. Обама зокрема вказав на заходи щодо започаткування діалогу з лідером демократичної опозиції Аун Сан Су Чжі та звільнення деяких політичних в’язнів.

Президент Обама повідомив, що він провів свою першу телефонну розмову з Аун Сан Су Чжі і, що вона заявила про свою підтримку бажання США сприяти демократичним реформам у Бірмі.

Обама сказав, що під час свого візиту держсекретар Клінтон розглядатиме шляхи підтримки США поступу у ділянках політичних реформ, прав людини та національного примирення у Бірмі.

Президент зазначив, що США далі занепокоєні закритою політичною системою у Бірмі, ставленням уряду до національних меншин у країні, утриманням політичних в’язнів та його відносинами з Північною Кореєю. Він заявив, що Бірмі необхідно далі запроваджувати реформи, щоб встановити нові взаємини зі США.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG