Спеціальні потреби

Без бюджетного компромісу припинить працю частина уряду США


Білий дім заявив, що в середу «ще можлива» зустріч президента Барака Обами з лідерами Конгресу, щоб запобігти закриттю уряду. Під цю пору праця уряду Сполучених Штатів фінансується на основі схвалених Конгресом короткотривалих асигнувань. Така ситуація існує від початку 2011 фінансового року, який розпочався ще першого жовтня минулого року. Поточне фінансування закінчується в п’ятницю.

У вівторок президент Обама мав розмови у Білому домі із спікером Палати представників республіканцем Джоном Бейнером і лідером демократичної більшості Сенату Гаррі Рідом.

Після того президент заявив репортерам, що було б непростимим, якщо б республіканці і демократи не досягли компромісу. Без досягнення згоди щодо федерального бюджету до кінця тижня, починаючи із суботи, припинить працю більшість урядових агентств і служб, за винятком найнеобхідніших.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG