Спеціальні потреби

Обама домовляється про тіснішу економічну співпрацю з Бразилією


Президент Барак Обама під час звернення до бразилійської нації у Ріо-де-Жанейро
Президент Барак Обама під час звернення до бразилійської нації у Ріо-де-Жанейро

Президент США Барак Обама, який цими днями перебуває з візитом у Бразилії заявив, що демократичні рухи у Лівії, та інших країнах Близького Сходу можуть брати приклад і натхнення від вільної Бразилії.

Перебуваючи у Ріо де Жанейро, Барак Обама, зустрівся зі своєю бразильською колегою Ділмою Руссеф, щоби обговорити співпрацю в економічній галузі. Він заявив, що цей візит є «історичною нагодою» для обох країн почати тіснішу співпрацю.

У свою чергу Ділма Руссеф закликала до дотримання кращого балансу в торговельних взаєминах, а також об’єднання зусиль в напрямку технологій та дослідженнь.

Бразилія стала першою зупинкою Обами у його п’ятиденному турне трьома країнами Південної Америки. Далі американський лідер полетить у Чилі та Сальвадор.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG