Спеціальні потреби

Обама зустрінеться з «морськими котиками», які вбили бін Ладена


Навчання американських «морських котиків»
Навчання американських «морських котиків»

Президент Обама матиме зустріч зі службовцями елітного підрозділу ВМС США, які брали участь у рейді, в ході якого в Пакистані вбито лідера терористичного угруповання аль-Кайда Осаму бін Ладена.

Президент відвідає Форт Кемпбелл у штаті Кентукі, щоб особисто подякувати «морським котикам» та іншим представникам збройних сил за їх службу.

Тимчасом американські офіційні особи кажуть, що документи, захоплені в будинку бін Ладена, вказують на те, що аль-Кайда брала до уваги можливість проведення терористичних атак на поїзди у неназваних районах Сполучених Штатів у 10-ті роковини атак 11 вересня 2001 року.

У документі Міністерства внутрішньої безпеки США, який у четвер отримали американські засоби масової інформації, говориться, що аль-Кайда думала про пошкодження залізничних рейок, щоб пустити поїзди з мостів у річки або з великої висоти у долини. Проте американські офіційні особи підкреслюють, що в них немає доказів, що ці плани перебували в активній стадії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG