Спеціальні потреби

Байден назвав Саманту Пауер "голосом сумління", вона буде членом Ради національної безпеки США в його уряді


Саманта Пауер
Саманта Пауер

У період президентства Барака Обами Пауер була представником США в ООН

Обраний президент США Джо Байден у середу номінував колишню посолку США в ООН Саманту Пауер на пост керівника Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), зазначивши її досвід у вирішенні кризових ситуацій у світі. Як повідомляє журналістка каналу CNN Арлетт Сенц, посада Пауер входитиме до Ради національної безпеки США.

«Пауер ... співпрацюватиме з нашими партнерами в боротьбі з основними викликами нашого часу - включно з COVID-19, зміною клімату, бідністю в глобальному масштабі і відступом від демократії», - наголошується в заяві перехідної команди Байдена.

«Державниця і дипломатка, випробувана у кризових ситуаціях, посолка Пауер є лідером, що сприяє консолідації світу на шляху вирішення довготривалих конфліктів, реакції на надзвичайні ситуації в гуманітарній сфері, захист людської гідності та зміцнення верховенства закону та демократії», - йдеться далі в документі.

В оприлюдненому відео Байден також назвав Пауер "визнаним у світі голосом сумління та моральної чіткості". За його словами, на чолі агентства Пауер буде "потужною силою заснованої на принципах американської участі".

На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter Пауер заявила, що вважає величезним успіхом можливість працювати з командою Агентства США з міжнародного розвитку.

З 2013 по 2017 рік Саманта Пауер була послом США в ООН в адміністрації Барака Обами, в складі якої Джо Байден обіймав пост віце-президента.

Журналістка за фахом, Пауер з 2009 до 2013 року входила в команду Білого дому з питань національної безпеки. За книгу «Проблема з пекла» (присвячену етнічним чисткам - Г.А.) вона була удостоєна Пуліцеровської премії.

У квітні 2016 року Саманта Пауер дала інтерв'ю Мирославі Гонгадзе. Подивіться цю розмову:

Дивіться також: Мешканцям центру для літніх людей у Сіетлі роблять вакцини від коронавірусу

Мешканцям центру для літніх людей у Сіетлі роблять вакцини від коронавірусу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:18 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG