Спеціальні потреби

Конгрес США: американська допомога Афганістану має обмежений успіх


Конгрес США: американська допомога Афганістану має обмежений успіх
Конгрес США: американська допомога Афганістану має обмежений успіх

Проведене Конгресом Сполучених Штатів дослідження вказує на те, що спроби американського уряду державотворення в Афганістані мають лише мінімальний успіх і можуть закінчитись провалом, коли у 2014 році іноземні війська залишать країну.

У звіті, оприлюдненому в середу сенатським комітетом з закордонних зв’язків сказано, що американський уряд не має чим похвалитися після того, як протягом останнього десятиліття асигнував майже 19 мільярдів доларів на допомогу афганському уряду. Це більше, ніж отримала будь-яка країна світу. У звіті вказується, що урядові витрати – великою мірою – були поглинуті місцевою афганською економікою і поширеною корупцією.

Автори звіту роблять висновок, що Афганістан «може зазнати різкої економічної депресії», коли іноземні війська залишать країну у 2014 році, якщо вже тепер не буде проведено відповідного планування. Як сказано, треба встановити «правильний баланс» між раптовим припиненням допомоги і поступовим її зменшенням.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG