Спеціальні потреби

Генерал Петреус про ситуацію в Афганістані


Генерал Петреус перед американськими законодавцями
Генерал Петреус перед американськими законодавцями

Верховний командувач військ США і НАТО в Афганістані генерал Дейвид Петреус заявив, що його сили роблять достатній поступ, щоб уже в липні розпочати виведення звідти деяких частин.

Петреус сказав законодавцям із сенатського Комітету з питань збройних сил, що недавнє збільшення кількості військ змусило Талібан відступити з деяких районів, додаючи, що це значний поступ.

Однак він також повторив, що цей поступ хиткий і рушійну силу можна втратити без відповідного фінансування на проекти цивільної відбудови.

Генерал сказав, що відсутність коштів на ці програми може загрожувати здобуткам сил НАТО у сфері безпеки.

Деякі американські законодавці висловлюють занепокоєння планом адміністрації Обами щодо виведення військ з Афганістану перед тим, як афганські сили будуть готовими взяти на себе відповідальність за безпеку.

Петреус сказав законодавцям, що виведення будь-яких військ залежатиме від ситуації на місці і що деякі американські та натовські частини будуть переведені до менш безпечних районів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG