Спеціальні потреби

Посол Раян Крокер: США не поспішатимуть із виведенням військ з Афганістану


Раян Крокер
Раян Крокер

У той час як міжнародна коаліція почала виводити свої війська з Афганістану, американські військовослужбовці не поспішатимуть покидати цю країну. Про це заявив новий посол США в Афганістані Раян Крокер. Втім, американський дипломат додав, що США не зацікавлені мати постійні військові бази у цій країні. У понеділок Крокер прийняв присягу на новій посаді в посольстві США у Кабулі.

Американський військовий контингент планує покинути країну до осені 2014-го року і сподівається, що до цього часу афганські сили візьмуть під свій контроль безпеку в країні. Минулого тижня військові НАТО повністю передали місцевим силам безпеки контроль у семи районах Афганістану.

Новий посланник США а Афганістані раніше був послом Сполучених Штатів у Пакистані та Іраку. Крокер вийшов з відставки, щоб замінити попереднього посла США Карла Ейкенберрі. У своєму виступі у понеділок, Крокер пообіцяв, що міжнародна спільнота не дозволить талібам повернути собі владу в країні після 2014-го року, коли більшість іноземних військ мають намір покинути Афганістан.Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG