Спеціальні потреби

ООН закликає до рівноправ’я жінок у світі


Організація Об’єднаних Націй.
Організація Об’єднаних Націй.

Об’єднані Нації поновили заклик щодо гендерного рівноправ’я із наближенням 10 річниці від часу прийняття Резолюції про права жінок.

Фонд Народонаселення ООН у щойно оприлюдненому щорічному звіті за 2010 рік вказує на важливість надання підтримки жінкам в процесі одужання від пережитих ними військових конфліктів.

У звіті згадано кілька країн, в яких жінки отримали більше прав й можливостей і в результаті чого це допомогло народам тим держав зцілитися від пережитих насильств і стихійних лих. При цьому вказано на Гаїті, Ірак, Уганду і палестинські території.

У звіті говориться про випадки насильства над жінками і заохочується уряди країн до надання жінкам рівних з чоловіками прав. Це, як зазначено, є основа-основ для забезпечення довготермінового розвитку і безпеки в цих країнах.

З нагоди 10 річниці Резолюції за № 1325 Ради Безпеки ООН – де засуджується насильство проти жінок і дівчат під час збройних конфліктів – Об’єднані Нації закликають до надання їм більшої ролі в процесі мирних переговорів і пост-конфліктній відбудові.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG