Спеціальні потреби

ООН піддала критиці політику Ватикану


Кірстен Сандберґ
Кірстен Сандберґ
Комітет Управління ООН з прав людини висунув безпрецедентну вимогу, щоб Ватикан "негайно відсторонив" від служіння духовенство, обвинувачене в жорстковму поводженні з дітьми, і передати винних владі.

Комітет ООН з прав дитини в середу закликав Ватикан визнати випадки сексуального насильства над десятками тисяч дітей і передати свої архіви з цього питання.

16 ісчня у Женеві члени Комітету цілий день допитували в справі педофілії представників Ватикану. У середу голова Комітету Кірстен Сандберґ заявила, що ООН «серйозно занепокоєна" тим, що церква не визнає обсягів скоєних злочинів, не вжила необхідних заходів для вирішення таких справ, і прийняла політику, яка дозволяє безкарне продовження такої практики.

Це найвідвертіше досі звернення Комітету до Ватикану про сексуальне насильство над дітьми з боку священнослужителів.

В оприлюдненій з цього приводу заяві, Ватикан пообіцяв ретельно вивчити доповідь ООН. Проте зазначив, що вважає певні положнення доповіді «спробою втрутитися в учення Католицької церкви стосовно гідності людини».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG