Спеціальні потреби

ООН осуджує повітряні рейди на табір біженців у Південному Судані


Південносуданські діти в таборі біженців
Південносуданські діти в таборі біженців

Організація Об’єднаних Націй заявила, що вона стривожена з приводу повітряних атак на табір південносуданських біженців, у якому перебуває приблизно п’ять тисяч людей, що втекли від хвилі насильства в Судані.

Агентство ООН з питань біженців заявило у вівторок про повітряний рейд на містечко Елфодж у штаті Верхній Ніл, приблизно за 10 кілометрів від кордону з Суданом. За повідомленням, у понеділок ввечері під час двох атак транзитний пункт для біженців впало кілька бомб. У результаті рейду один хлопець був поранений і доля 14 невідома.

У повідомленні установи ООН не сказано, хто провів рейди на біженців, які особливо уразливі, тому що вони зовсім недавно втекли від насильства в суданській штаті Блакитний Ніл.

Від серпня минулого року понад 78 тисяч людей втекли від насильства в прикордонних штатах Блакитний Ніл і Південний Кордофан. Хартумський уряд, який бореться з повстанцями, твердить, що вони пов’язані з Південним Суданом, який у липні минулого року відокремився від Судану.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG