Спеціальні потреби

Президент Медведєв мав розмови з Пан Гі Муном


Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун

Президент Росії Дмитро Медведєв мав зустріч неподалік Москви з генеральним секретарем Організації Об’єднаних Націй Пан Гі Муном. Розмови стосувалися питань міжнародної безпеки, подій на Близькому Сході і в Африці.

Медведєв висловив занепокоєння з приводу того, що західні країни перевищили мандат ООН, висловлений у резолюції Ради Безпеки, який передбачав встановлення забороненої для лівійських літаків повітряної зони над Лівією і дипломатичну розв’язку конфлікту.

Також на порядку денному були дискусії про поточні конфлікти в Африці, ядерну безпеку, ядерну катастрофу в Японії і становище в Північній Кореї.

Пан Гі Мун також висловив надію, що Росія підтримає його кандидатуру на другий термін на посаді генерального секретаря ООН. Пан Гі Мун перебував у Росії в рамках відвідин кількох європейських країн.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG