Спеціальні потреби

ООН виступає за міжнародне, незалежне розслідування застосування сили в Україні


Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун закликав до негайної зупинки використання насилля будь-якою зі сторін. Генеральний секретар закликав уряд припинити використання надмірної сили, підкресливши, що влада в Україні мусить дотримуватися міжнародних норм у захисті прав людини.

Генеральний секретар повторив свій заклик до негайного відновлення щирого та конструктивного діалогу з метою вирішення політичної та кризи в сфері безпеці, що поглиблюється. Він апелює до української влади, аби та почала рішуче діяти у пошуку мирного вирішення кризи, яке має врахувати вимоги та прагнення українського народу.

Раніше цього дня рішуче засудила події в Україні Верховний комісар ООН з прав людини Наві Піллей та закликала до незалежного розслідування злочинів та використання насильства.

Її заступник Іван Сімонович в інтерв’ю Голосу Америки пояснив, що події в Україні має розслідувати міжнародна комісія:

«Ситуація є надзвичайно тривожною. Ми маємо інформацію, що понад 25 людей було вбито після ескалації насилля в Україні. Це наша чітка позиція: через надмірне застосування сили має бути проведено незалежне, міжнародне розслідування, результати якого заслуговуватимуть на довіру».

Відео - найголовніше

Можливий шатдаун у США — що це означає для України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:08 0:00
XS
SM
MD
LG