Спеціальні потреби

Янукович нагадав Генеральній Асамблеї ООН про демократичні реформи та модернізацію в Україні


Президент України Віктор Янукович виступив на загальних дебатах 66-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку.

В ході виступу Янукович зазанчив, що ним ініційовано «широкомасштабні реформи спрямовані як на здійснення соціально економічних перетворень, так і на подальше зміцнення демократичного устрою та верховенства права в Україні».

«Фундаментом усіх реформаторських процесів в Україні є основоположні демократичні цінності, які українці сповідують разом з іншими європейцями. Саме тому визначені нами напрями модернізації країни безпосередньо пов’язані з тими амбітними завданнями, котрі містяться в майбутній Угоді про асоціацію України з Європейським Союзом», - зазначив у своєму виступі президент України.

Янукович також зауважив, що Україна займає чітку позицію щодо необхідності завжди і скрізь відстоювати права людини як найвищу цінність.

Віктор Янукович наголосив, що серед головних пріоритетів його уряду є «подолання бідності, забезпечення якісної освіти, збереження довкілля, покращення здоров`я матерів та зменшення дитячої смертності, приборкання ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, забезпечення гендерної рівності».

З повним текстом промови президента України можна ознайомитись на сайті офіційного Інтернет-представництва голови держави.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG