Спеціальні потреби

Тимошенко: «СБУ отримала завдання кинути мене до в’язниці»


Тимошенко: «СБУ отримала завдання кинути мене до в’язниці»
Тимошенко: «СБУ отримала завдання кинути мене до в’язниці»

Лідер опозиційної партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко стверджує, що її особисто і членів її команди переслідує Служба безпеки України.

«СБУ отримала завдання до квітня 2011 року кинути мене до в’язниці», – заявила Тимошенко в інтерв’ю німецькій газеті «Frankfurter Allgemeine Zeitung». Опозиціонерка поскаржилась німецькому виданню, що її постійно переслідує невідомий автомобіль з не зареєстрованими номерами, та висловила припущення, що її розмови по мобільному телефону прослуховуються.

При цьому лідер «Батьківщини» наголосила, що владі не вдасться її залякати. «Я можу боротися зі своїм страхом. Я залишусь в країні і нікуди не втечу», – сказала Тимошенко, слова якої цитує офіційний сайт політика.

А тим часом Служба безпеки заперечує існування намірів уже невдовзі заарештувати Юлію Тимошенко. Про це заявив глава СБУ Валерій Хорошковський на сторінках того ж таки німецького видання «Frankfurter Allgemeine». Відповідаючи на пряме запитання кореспондента газети – коли СБУ планує кинути Тимошенко за ґрати? – Хорошковський заявив:

«Я не маю таких намірів. Ми боремося з корупцією, і, на жаль, останній уряд зробив багато помилок. Багато з того, що ним було зроблено, було протизаконним, і тому ми продовжимо наші розслідування», – сказав очільник відомства.

Коментуючи ж скарги опозиції на політичні репресії, глава СБУ назвав це «спланованою стратегією пропаганди»:

«Пані Тимошенко знаходиться у стані війни. Президентська передвиборча кампанія вже давно закінчилась, а вона ще й досі бореться», – зауважив Хорошковський.

Нагадаємо: це вже не перший випадок, коли Юлія Тимошенко скаржиться на переслідування і погрози на її адресу. Так, 16 вересня опозиціонер заявила про дзвінок невідомого з погрозами. За її словами, невідомий чоловік пригрозив їй, що вона «харкатиме кров’ю» за свою критику президента Януковича за кордоном.

На це повідомлення президент України відреагував, доручивши правоохоронним органам розслідувати інформацію про погрози на адресу Тимошенко. Втім, опозиціонерка відмовилась співпрацювати з СБУ. А її соратники заявили, що, на думку Тимошенко, до в організації телефонних погроз може бути причетний сам голова Служби безпеки Валерій Хорошковський.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG