Спеціальні потреби

Парламент Нідерландів завершив ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС


Парламент Нідерландів завершив процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило Посольство України в Нідерландах.

«Сьогодні у Сенаті Нідерландів (верхня палата парламенту) відбулося голосування щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Сенат Нідерландів затвердив документа», – йдеться у повідомленні.

Угоду про асоціацію України і ЄС підписали у березні 2014 року. Щоб Угода про асоціацію набула чинності, її мають ратифікувати всі підписанти – Україна і 28 країн-членів ЄС, а також керівні органи ЄС. Верховна Рада України і Європарламент ратифікували угоду 26 вересня 2014 року.

У Євросоюзі процес ратифікації триває. Тим часом політична частина угоди вже діє в режимі тимчасового застосування; економічна, де йдеться про зону вільної торгівлі, так само запрацює з початку 2016 року.

3 липня президент України Петро Порошенко заявив, що 21 країна Євросоюзу уже завершила процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG