Спеціальні потреби

Президент Порошенко подав до парламенту законопроект про реінтеграцію Донбасу


Президент Петро Порошенко
Президент Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко подав 4 жовтня до Верховної Ради проект закону «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». Про це повідомляє сайт українського парламенту.

У примітках вказано, що головним комітетом, відповідальним за цей законопроект, є комітет з питань національної безпеки і оборони. Президент визначив проект цього закону як невідкладний.

Секретар комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник повідомив 4 жовтня, що президент вноситиме до парламенту два законопроекти, які стосуються Донбасу. «Буде ще один законопроект, який буде в комітеті закордонних справ», – відзначив Вінник. Цей другий законопроект, додав депутат, стосуватиметься «питань, пов'язаних з міжнародними відносинами».

Раніше цього тижня голова парламентського комітету в закордонних справах Ганна Гопко заявила, що президент має зареєструвати в парламенті законопроект про реінтеграцію Донбасу 4 жовтня, а розглядатися в сесійній залі він може вже в четвер, 5 жовтня.

Дивіться також: З Батьківщиною у серці: жінок Північної Кароліни об'єднав спільний біль за Україну

З Батьківщиною у серці: жінок Північної Кароліни об'єднав спільний біль за Україну. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:24 0:00

XS
SM
MD
LG