Спеціальні потреби

Ще одне провідне агентство покращило рейтинг України


Standard and Poors
Standard and Poors

Міжнародне рейтингове агентство Standard and Poor's підвищило рейтинг України до рівня "В" з "В-" для довгострокових запозичень в гривні та іноземній валюті. Рейтинг для короткострокових запозичень підтверджено на рівні "В".

Серед позитивних факторів, що спонукали до перегляду, в агентстві відзначили збільшення міжнародних резервів України, більш потужне зростання економіки та скорочення дефіциту бюджету.

"Новий уряд, як видається, відданий збереженню макроекономічної стабільності, лібералізації економіки та забезпеченню нової програми МВФ", - йдеться в повідомленні агентства.

Під час візиту до Києва цього місяця місія МВФ розпочала переговори з урядом України стосовно нової трирічної програми розширеного фінансування для України і очікує на продовження обговорення протягом наступних тижнів, йдеться в заяві МВФ, виданій після завершення двотижневої роботи місії в Україні.

Раніше цього місяця міжнародне рейтнгове агентство Fitch підвищило рейтинг України до рівня "В" з позитивним прогнозом. Серед факторів, що спонукали агентство до рішення про підняття рейтингу - зміцнення макроекономічної стабільності, змешення політичної невизначеності завдяки скороченню виборчого періоду а також відданість уряду реформам.

"Потужна підтримка народом Володимира Зеленського та те, що його партія контролює парламент, ставить створює унікальні спроможності для уряду втілювати в життя статегію реформ", - йдеться в повідомленні Fitch.

В агентстві очікують продовження співпраці України з МВФ, зниження частки державного боргу у ВВП, стримування бюджетного дефіциту на рівні 2,1 % ВВП, продовження політики гнучкого валютного курсу.

Дивіться також: Як Зеленський реагує на скандал навколо його розмови з Трампом у США?

Як Зеленський реагує на скандал навколо його розмови з Трампом у США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG