Спеціальні потреби

Українські хакери допомагали фінансовим шахраям у США - ЗМІ


Хакери з України та Росії буцімто брали участь у злочинній схемі інсайдерської торгівлі у США, частину учасників якої сьогодні було затримано американськими правоохоронцями. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Повідомляється, що завдяки викраденим хакерами корпоративним прес-релізам (до часу їх загальної публікації) зловмисники отримували важливу інформацію, яка дозволяла їм ефективно працювати на біржі.

Протягом кількох років, хакери викрали 150 000 прес-релізів включно із інформацією про прибутки компаній

Хакери крали інформацію з серверів компаній PRNewswire Association LLC, Marketwired, Business Wire та підрозділу компанії Ворена Баффета Berkshire Hathaway Inc.

"Протягом кількох років, хакери викрали 150 000 прес-релізів включно із інформацією про прибутки компаній, яку можна було використовувати для прогнозування змін котирувань акцій на ринку та здійснювати відповідні операції купівлі-продажу акцій. Хакери передавали інформацію своїм спільникам у США, які буцімто використовували її при купівлі-продажу акцій у десятках компаній включно з Boeing Co., Hewlett-Packard Co., Caterpillar Inc. та ін", - пише Bloomberg.

Повідомляється, що хакерів оголошено у розшук.

Інсайдерська торгівля - торгівля акціями, або іншими цінними паперами приватними особами (інсайдерами), які мають доступ до конфіденційної інформації про емітента цих цінних паперів.

Дивіться також: Про кібер загрози Україну буде попереджати Майкрософт

Про кібер загрози Україну буде попереджати Майкрософт
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG