Спеціальні потреби

Україна допомагає НАТО у боротьбі з коронавірусом - генсек НАТО


Україна забезпечує стратегічне повітряне перевезення для країн НАТО в час пандемії коронавірусу. Про це повідомив генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберг.

Українські літаки демонструють, як НАТО співпрацює з країною-партнером Україною, щоб здійснювати повітряні перевезення до союзників НАТО

“Україна допомагає союзником НАТО. Є українські літаки, які НАТО використовує для того, щоб забезпечити стратегічні перевезення. Я бачив ці літаки, вони величезні. Вони мають надзвичайні потужності" - заявив генсек НАТО.

За його словами, мова йде про перевезення медичного устаткування з Китаю до різних країн Альянсу.

"Українські літаки демонструють, як НАТО співпрацює з країною-партнером Україною, щоб здійснювати повітряні перевезення до союзників НАТО. Ці літаки вже довгий період часу є дуже важливими, щоб перевозити медичне обладнання з Китаю навколо світу до країн-членів НАТО у Європі. То ж так, ми працюємо з Україною і вітаємо тісне партнерство з Україною", - додав генеральний секретар НАТО.

Єнс Столтенберг розповів, що наразі у НАТО розглядають, як посилити партнерство з Україною. "Питання “Поглиблення співпраці “Україна-НАТО” є одним з елементів цієї дискусії", - сказав він.

У середу, 15 квітня, міністри оборони країн НАТО обговорять можливості протидії спалаху коронавірусу, та як в час кризи реагувати на виклики з безпеки, що стоять перед країнами НАТО.

Дивіться також: Як працює телемедицина у США

Як працює телемедицина у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

XS
SM
MD
LG