Спеціальні потреби

Британія вперше запроваджує місцевий карантин через спалах COVID-19 у Лестері


Фахівці не мають пояснення, чому спалах стався саме у Лестері, старовинному місті в центральній Англії з населенням понад 400 тисяч
Фахівці не мають пояснення, чому спалах стався саме у Лестері, старовинному місті в центральній Англії з населенням понад 400 тисяч

Міністр охорони здоров’я Великої Британії Метт Генкок оголосив запровадження карантину у місті Лестер в центральній Англії, оскільки там зареєстрували новий спалах епідемії COVID-19.

“Ми рекомендуємо, щоб мешканці Лестера по можливості не виходили з помешкань і радимо, щоб люди не в’їздили в місто та не виїздили без крайньої потреби”, - сказав напередодні міністр у парламенті.

З вівторка у місті з населенням понад 400 тисяч закрили крамниці, окрім місць, де продають харчі та ліки, а у четвер припинять навчання для більшості школярів.

Жорстока реальність у тому, що ми ще навіть не наблизилися до кінця. Багато окремих країн домоглися поступу, але на глобальному рівні пандемія прискорюється.
Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адганом Ґебреєсус.

Хоча в Англії 4 липня планують відновлення роботи ресторанів, пабів та готелів, у Лестері ці заклади залишатимуться закритими.

Карантин у місті діятиме принаймні два тижні і там планують значно збільшити медичне тестування на коронавірус.

Уряд оголосив про потребу схвалення нових законів, які зокрема уповноважуватимуть поліцію вимагати виконання правил карантину.

На Лестер припало 10% усіх нових випадків коронавірусу в країні, виявлених за минулий тиждень.

Але урядовці не мають простого пояснення причин спалаху заражень саме там.

ВООЗ: «Найгірше ще попереду»

У понеділок, коли британський уряд оголосив запровадження місцевого карантину в Лестері, Всесвітня організація охорони здоров’я застерегла, що пандемія COVID-19 у світі далі розростається.

“Ми всі хочемо, щоб це закінчилося. Ми усі хочемо далі жити нормально. Але жорстока реальність у тому, що ми ще навіть не наблизилися до кінця. Багато окремих країн домоглися поступу, але на глобальному рівні пандемія прискорюється”, - сказав генеральний директор ВООЗ Тедрос Адганом Ґебреєсус.

Керівник ВООЗ заявив, що “найгірше ще попереду” і вказав, що у багатьох країнах досі проводиться недостатньо тестування, а випадки зараження не відстежують і не ізолюють належним чином.

За даними Університету Джонса Гопкінса у вівторок 30 червня кількість підтверджених випадків COVID-19 у світі становила 10 302 867.

Кількість померлих у світі, у яких виявили коронавірус, перевищила півмільйона.

Найбільше випадків COVID-19 досі виявлено у США та у Європі, але зараз коронавірус активно поширюється в країнах Південної Америки.

Фахівці вважають, що в Африці та Південній Азії пік пандемії коронавірусу припаде на кінець липня.

Дивіться також: Як пройшов віртуальний випускний програми вивчення англійської для українських дітлахів, яку фінансує уряд США

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG